تصویر پست

«کارگر هوشمند» چه خدماتی به کارگران محترم ارائه می دهد؟

با نام و یاد خداوند بخشنده مهربان

مدتیست که در عصر دیجیتال هیاهوی استارتاپ‌ها به گوش می رسد و شاهد تولد و درخشندگی بیش از پیش کسب و کارهای اینترنتی مختلف مانند اسنپ، تپ سی، دیجی کالا و غیره بودیم که همگی به نوعی بخشی از مشکلات جامعه ما را به خوبی حل نموده‌اند؛ اما در میان این سیل عظیم، راه حل استارتاپی برای حل مسائل و مشکلات کارگران به چشم نمخورد که شاید دلیل آن تصور غریبه بودن کارگران با تکنولوژی برای شرکت‌ها و تیم‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات می باشد. در ادامه همین موضوع ایده کارگر هوشمند در شرکت مهندسی سیستم فرا نشر نور فروزان متولد شد.

شاید در نگاه اول، تصور شود هدف از طراحی و پیاده سازی کارگر هوشمند صرفا برای درخواست آنلاین کارگر می باشد، اما جالب است بدانید کاریابی برای کارگران محترم تنها یکی از خدمات این سامانه بوده و امکانات متعددی با هدف ارتقاء جایگاه کارگران در سطح جامعه برای سامانه مذکور طراحی شده است.

همچنین لازم به توضیح است که سامانه کارگر هوشمند پس از نشست‌های متعدد با صنوف مختلف جامعه کارگری طراحی شده است و دارای ایده‌ای پخته و منحصر به فرد می باشد.

بصورت خلاصه ویژگی های این سامانه برای کارگران و استاد کاران به شرح ذیل می باشد.

  1. امکان فعال سازی قابلیت ارتباط پیامکی با سامانه برای کارگرانی که به اینترنت دسترسی ندارند
  2. هدایت درخواست کار از کارفرما به کارگران فاقد کار و عضو سامانه کارگر هوشمند
  3. مشاهده درخواست های کار جاری و قبلی کارگر
  4. تولید خودکار قرارداد فی مابین کارگر و کارفرما
  5. امکان گزارش گیری گردش مالی و رتبه
  6. امکان درخواست اسکان مسافرتی
  7. امکان افزودن نمونه کار
  8. و...

در مطالب آینده به معرفی امکاناتی که برای کارفرمایان و همچنین پنل انجمن های صنفی کارگران طراحی شده است خواهیم پرداخت. امکانات سامانه کارگر هوشمند بصورت مستمر در حال بروزرسانی می باشد.